اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

گفت‌و‌گو با احمد گنجی، "دبیر اجرایی پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات" در مورد جایزه "شرکت تحول‌آفرین"

جایزه "شرکت‌های فناوری اطلاعات تحول‌آفرین" عنوان یک بخش رقابتی جدید است که امسال برای نخستین بار در "پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات"(ITManC 2017) اعطا خواهد شد. برگزیدگان در این بخش، ضمن دریافت "تندیس شرکت تحول‌آفرین" از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور، و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و در فرآیند ارزیابی شرکت در تعالی فناوری اطلاعات مدنظر قرار خواهند گرفت.


ادامه مطلب1396/08/30

گفت و گو با علی صنایعی؛ عضو هیات موسس انجمن علمی تجارت الکترونیکی دولت الکترونیک با شعار تحقق پیدا نمی کند/ سیستم ما شفاف باشد شایعه تاثیر نخواهد داشت

عصر ایران؛ یوسف ناصری- اخیرا در یکی از جلسات هیات دولت بر تحقق دولت الکترونیکی در ایران تا پایان دولت دولت آقای حسن روحانی تاکید شده است. با وجود دولت الکترونیک، بسیاری از خدمات به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری به وزارتخانه و سازمان های دولتی و حکومتی، به مردم و شهروندان عرضه می شود.


ادامه مطلب1396/08/30

پنجمین همایش ملی فناوری اطلاعات با همکاری آرموک بصورت آنلاین پوشش داده می شود

پنجمین همایش ملی فناوری اطلاعات با همکاری آرموک بصورت آنلاین پوشش داده می شود. افرادی که تمایل به ثبت نام در این همایش را دارند می توانند از طریق لینک زیر مراحل ثبت نام را انجام دهند. هزینه ثبت نام برای حضور آنلاین در این همایش ملی 45 هزار تومان تعیین شده است.ادامه مطلب1396/08/29

نتیجه نهایی داوری مقاله‌های پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعلام شد.

کمیته علمی پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از بین مقاله‌های ارسال شده به دبیرخانه همایش، مقاله‌ها را در سه قالب ارائه شفاهی، ارائه پوستر و درج در خلاصه مقالات مطابق جدول زیر (به ترتیب حروف الفبا) مورد پذیرش قرار داده است. لازم است نویسندگان محترم، به موارد زیر توجه فرمایند:


ادامه مطلب1396/08/25

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر